EVTEKS fuarını yerinde keşfettik

EVTEKS fuarı yerli ve yabancı firmaların buluşma noktası olmayı hedefleyen bir fuardır. Türkiye Ev Tekstili sanayi ve İşadamları Derneği (TETSİAD) desteği ile organize edilen fuar, yeni iş bağlantılarının ve iş görüşmelerinin artışını hedefliyor. Fuar ev tekstili sektörünün bu yıl 3 milyar dolar ihracat oranına %30’luk bir katkı sağlamaktadır.

Tekstil sektörünün günden güne değişimi ev tekstilini de yakından etkilemektedir. Fuarda yer alan, perde, perde aksesuarları tül, döşemelik kumaş, mutfak ve yemek odası tekstili, havlu ve banyo grubu ürünleri, uyku ve yatak odası tekstili, iplikler, yer kaplamaları, duvar kaplamaları ve dekorasyon ürünlerine fuar ev sahipliği yapmayı hedeflediği görüldü.

Üretimde yenilikler yaratarak üretim sürecini hızlandırmak için oluşturulan bu fuarda, yerli ve yabancı firmalar yer aldı. Azolab Laboratuvar Hizmetleri olarak bu etkinlikte yerimizi aldık. Etkinlikte, katılımcı olarak yer alacak firmaların birçok konuda yenilikçi sunumları ile birbirinden farklı deneyimlere Azolab Laboratuvar Hizmetleri tanıklık etme fırsatına erişti ve sizlerle güncel şekilde paylaşım gerçekleştirmekten memnuniyet duyacak.

 

EVTEKS fuarı hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

  • 00 00 0000