Yeniliğe yol tasarlayan Paintistanbul & Turkcoat Fuar’ındaydık.

AzoLab Laboratuvar Hizmetleri A.Ş., sektörün gelişimine katkıda bulunmak adına; teknoloji ürünü analitik ve enstrümantal cihazlarla kendine ait laboratuvarlarda alanında uzman kadrosu ile İstanbul’da faaliyetlerini sürdürmektedir. Faaliyet alanları kapsamında test edilecek ürünlerin ekolojik, kimyasal ve fiziksel yöntemleri üzerinde analiz yapması AzoLab firmasını tüm sektörlerden bağımsız ilk özel sermayeli laboratuvar haline getirmiştir.
Dünya’nın birçok kesimindeki katılımla gerçekleşen Paintistanbul & Turkcoat 2018 Fuar ve Kongresi, büyüyen boya ve hammaddeleri pazarı için ideal bir organizasyon olma özelliği taşıyor. Bünyesinde 777 firma ve firma temsilciliği bulunan 22-24 Mart 2018 tarihleri arasında gerçekleşen Paintistanbul & Turkcoat Fuarı’na AzoLab Laboratuvar Hizmetleri ziyaretçi olarak katılım sağlamıştır.
Fuar kapsamında yer alan frmaların öncü olduğu bu etkinlikte, gelişen teknolojinin getirdiği yenilikler ile yapı kimyasalları ve yapıştırıcı hammaddeleri, laboratuvar ve üretim ekipmanları üzerindeki etkisi firmalar arasındaki yeni bağlantıların kurulmasına etki etmiştir.
Sektörün ilgi gösterdiği Boya ve Hammaddeleri etkinliklerinden biri olan bu fuarda AzoLab Laboratuvar Hizmetleri, sektöründeki lider frmalar ile yeni iş bağlantıları kurma fırsatı elde etti. Büyüyen boya ve hammaddeleri pazarı hakkında yenilikçi, insan ve çevre sağlığının öneminin vurgulandığı bu fuarda AzoLab Laboratuvar Hizmetleri kendi alt yapısında yer alan temel hedeferi doğrultusunda yeni fikirlerin oluşumuna kapı açmıştır. BASF, Kansai Altan, Dyo, Aleph Trade gibi sektör lideri frmaların sunumları sektördeki firmalar ve AzoLab Laboratuvar Hizmetleri’ne geliştirici, etkiler yaratmıştır.

  • 00 00 0000