İFEXPO Hazır Giyim ve Kumaş Fuarı’ndayız..

İFEXPO Hazır Giyim ve Kumaş Fuarı’ndayız..

Global hazır giyim markalarının ve zincir mağazaların satın alma yetkilileri ile buluşuyoruz.

10 -13 Temmuz 2019 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açan İFEXPO Fuar’ını Azolab Laboratuvarlar Grubu olarak biz de ziyaret edeceğiz. Tüyap Fuarcılık Grubu’nun işbirliği ile hazırlanan fuar, ürün kategorilerine ayrılmış sergi alanlarında üreticileri yerel ve global zincirlerin ve hazır giyim tedarik firmalarının yetkilileri ile buluşturmayı hedefliyor. Türkiye, birçok alanda Avrupa ve Asya merkezli global markalar için tedarik merkez noktası olmayı amaçlıyor. Özellikle; hedef kitlesinin değişim gösterdiği, yakın pazar alanlarına eğilimleri artan markalar için önem taşımaktadır.

Fuar Kapsamında Kadın-Erkek dış giyim, iç giyim, konfeksiyon, yan sanayi ve aksesuarları vb. ihracat ve ithalatını yapan birçok firma yer alacak.

İFEXPO Hazır Giyim ve Kumaş Fuarı’nda, bu amaçlar doğrultusunda katılım sağlayan firmalarla, markalarının hedef ülkelerde etkin tanıtımlarını nasıl gerçekleştirdiklerini birebir görüşerek sizlere aktaracağız. Azolab Laboratuvarlar Grubu olarak, dünya pazarında ihracat payımızı arttırma ve hedeflerimiz doğrultusunda ilerlemek için çalışmalar yapmaktayız. Pazarın önemli yerli ve global oyuncuları ile ikili görüşme imkanları sağlayan İFEXPO’da yer alarak sektördeki gelişmeleri ve trendleri yakından takip edeceğiz, sizde dünya pazarlarına açılmak için yeni bağlantılar ve deneyim kazanmak istiyorsanız bu etkinliğe katılmak için Tıklayınız

 

  • 12 Kasım 2018