İstanbul Kids Fashion-Bebek Çocuk Hazır Giyim ve Aksesuarları Fuarı

Türkiye'de uluslararası platformda gerçekleşen bebek ve çocuk hazır giyim sektöründe yapılan en büyük fuar organizasyonu olan 35. Uluslararası istanbul Kids Fashion-Bebek Çocuk Hazır Giyim ve Aksesuarları Fuarı’nı ziyaret ettik. Birçok markanın kendi sektörlerine ait ürün grupları farklı ülkelerdeki alıcıları ile bu fuarda buluştu.

 

Artan nüfus ile birlikte ortaya çıkan yeni ihtiyaçların artması tüm ürün gruplarına olan talepleri de doğrudan etkilemektedir. Türkiye hazır giyim konusunda,  kalite, hızlı teslimat ve uygun fiyat kabiliyeti ile en çok tercih edilen ülkelerin başında yer alıyor. Azolab Laboratuvar Hizmetleri olarak, dünya genelindeki tekstil endüstrisine hizmet veren trend araştırma ve  analizlerini yakından takip ederek bu fuarda yerimizi aldık. Fuarda yer alan ‘’Tarihte Çocuk Modası Fotoğraf Sergisi’’ katılımcıların ilgilendiği alanlardan biri oldu. Ayrıca, tekstil ve moda sektöründeki kadın girşimciler için düzenlenen zirvede alanında uzman kişiler ile girişimci tasarımcılar buluştu. Azolab Laboratuvar Hizmetleri, tekstil sektöründeki en son trend olan sonbahar/kış kreasyonuna ait bebek çocuk hazır giyim ve aksesuarları, bebek çocuk abiye giyimi ürünlerine tanıklık etme fırsatına erişti.

Uluslararası istanbul Kids Fashion-Bebek Çocuk Hazır Giyim ve Aksesuarları Fuarı hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız 

  • 20 Temmuz 2018